طراحی و دیزاین سی‌وی

چرا بخشِ طراحی و دیزاین سی‌وی را راه‌اندازی کردیم؟ اینجا مطالعه بفرمایید.

°°°

۵ ثانیه‌ی اول!… همه می‌دانیم که اولین قدم برای پیدا کردن کار معمولاً با ارائه‌ی سی‌وی برداشته شود؛ اینکه من کی‌ هستم؟ کدام رشته را خواندم و کجا تحصیل کرده‌ام؟ مهارت‌های جانبی‌ام چیست؟ قبلاً کجا کار کرده‌ام؟ و در یک کلام… به‌واسطه‌ی سی‌وی خود، به نهادِ استخدام‌کننده می‌گوییم «به این دلایل استخدامِ ما به‌نفعِ‌شان است.»

به‌یاد داشته باشیم که گپِ اول را توانایی‌های ما می‌زند، اما ۵ ثانیه‌ی اول همیشه مهم است؛ نخستین ثانیه‌های که سی‌وی‌ما در مقابل چشمانِ فردِ استخدام کننده قرار می‌گیرد. یک سی‌وی خوب مثل یک بسته‌بندی مرغوب می‌ماند. بهترین چاکلیت دنیا در یک بسته‌بندی نامناسب، باعث می‌شود که کسی اصلاً به آن توجه نکند. سی‌وی نوعی از بسته‌بندی است که گذشته‌ی کاری و تحصیلی ما را یک‌جا با مهارت‌های که داریم شامل می‌شود. سی‌وی با دیزاینِ هرچی مرغوب‌تر امکان استخدام بیشتر را ایجاد می‌کند.

 

بسیار وقت‌ها همان ۵ ثانیه‌ی اول تعیین‌کننده‌ترن زمان است. بهتر است از هر چانس خود بیشترین بهره را ببریم؛ و از این ۵ ثانیه‌ی ارزشمند نیز!

°°°

سی‌وی‌ خود را چگونه برای طراحی و دیزاین سفارش دهم؟

۱. فایل متنی (وُرد یا پی‌دی‌اف) سی‌وی‌تان را از هر طریق که برای‌تان راحت است به ما بفرستید؛ راه‌های پیشنهادی:

و یا با استفاده از این لینک، معلومات خواسته‌شده را در گوگل فورم وارد نمایید، به ما می‌رسد.

۲. هزینه‌ی طراحی و دیزاین را پرداخت نمایید؛ چگونه؟

  • ارسال از طریق اپلیکیشن AZI-Pay؛
  • ارسال مستقیم به حساب بانکی؛ و
  • روشِ سریع که شما به آن دسترسی دارید.

* بعد از انتخاب روش مورد نظرِتان، برای هماهنگی از طریق تلگرام، یا وتس‌اپ  شماره‌ی ۰۷۹۹۵۵۴۸۸۵۰ اقدام نمایید، یا اینکه از طریق مسنجر به صفحه پاراگراف پیام دهید. روش دیگر هم، هماهنگی از طریق آدرس تلگرام رحمت الله علامه (allamehr@) می‌باشد.

و ۳. سی‌وی‌تان بعد از سه روز، خدمتِ‌تان فرستاده می‌شود (سه روز برای خلق یک سی‌وی تأثیرگذار و متقاعدکننده زمان اندکی است).

°°°

اطمینان می‌دهیم که هزینه‌تان، هم برای شما، هم برای پاراگراف و وبسایت، و نهایتاً هم، برای هم‌وطنان ارزش چند برابر خلق خواهد کرد.

* پولِ‌تان برای بقای وبسایت و پاراگراف و خرید محتوای کارامد مصرف می‌شود.

°°°

– با احترام و ارادت،
رحمت‌الله علامه –